پیام تبریک سرپرست مدیریت عامل شرکت آبان بسپار توسعه به مناسبت عید سعید غدیر خم

پیام تبریک سرپرست مدیریت عامل شرکت آبان بسپار توسعه به مناسبت عید سعید غدیر خم


مهندس هنرفر سرپرست مدیریت عامل شرکت آبان بسپار توسعه در پیامی عید سعید غدیر خم، دهه ولایت و امامت را تبریک گفت.
متن پیام مهندس هنرفر بمناسبت عید غدیر، به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
«الْیوْمَ أَکمَلْتُ لَکمْ دینَکمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیکمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکمُ الْإِسْلامَ دیناً»: امروز دین شما را کامل نمودم و نعمت خود را بر شما تمام کردم و دین اسلام را برای شما پسندیدم (سوره مائده آیه ۳)
با سلام و صلوات بر حضرت محمد (ص) و خاندان مطهرش و سپاس خداوند متعال را که در این روز دین را تکمیل و نعمت را بر امت پیامبر گرامی اسلام تمام کرد و توفیق درک پیروی از امامت حضرت علی (ع) و اولاد معصومش را به ما بخشید، غدیر عید پیمان، میثاق و عهد است با ولایت. ولایتی که خدا به بندگانش از سینه همیشه جوشان “خم” به جام محبت دوست داران پیامبر و خاندانش جاری ساخت. واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ولایت، عید سعید غدیر خم را صمیمانه به عموم مسلمین به ویژه همکاران گرانقدر شرکت آبان بسپار توسعه و خانواده های گرامیشان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی (ع) محسوب فرمایند و تحت عنایت حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام عظمای ولایت گام برداریم.

فرید هنرفر
سرپرست مدیریت عامل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.