راهیابی نماینده شرکت آبان بسپار توسعه به مسابقات پتانک کارگری کشور

راهیابی نماینده شرکت آبان بسپار توسعه به مسابقات پتانک کارگری کشور

 

مسابقات رشته ورزشی پتانک بمناسبت هفته کار وکارگر در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی شهدای کارگر اهواز برگزار که ورزشکاران زن و مرد در این رشته برای کسب عناوین برتر به رقابت با یکدیگر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبان بسپار توسعه، در این سری مسابقات که به صورت دوبل برگزار گردید از میان 12 تیم از آقایان شرکت کننده تیم صنعت معدون و تجارت خوزستان به مقام اولی و دو تیم کشت و صنعت میرزا کوچک خان و شرکت آبان بسپار توسعه از هولدینگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی به ترتیب با کسب عناوین دومی و سومی بعنوان نماینده استان خوزستان جواز حضور در مسابقات پتانک کشوری را کسب نمودند.

در این رقابت ها در بخش آقایان، علیرضا قربانی و مهدی انصارنژاد به مقام اول رسیدند، کیانوش فرهادی و رضاحسنوند در رده دوم و محمد حسین ولی دوست و حسین نریمیان جایگاه سومی را به دست آوردند.

در بخش بانوان نیز هشت تیم حضور داشتند که به ترتیب مریم نورانی و مهری طهماسبی در جایگاه اول مسابقات، صدیقه کلانتر و شهین لطفی صاحب مقام دوم و مهرنوش نظرپور و مهرنوش شهنی در رده سوم قرار گرفتند.

پتانک یکی از رشته‌های ورزشی جذاب و کم هزینه و بدون محدودیت سنی است که در هر جایی حتی زمین چمن امکان انجام این بازی وجود دارد. زمین آن در ابعاد ۱۵ در ۴ متر و ماسه‌ای است و به صورت دونفری ، سه نفری و یا ترکیبی، ایستاده یا نشسته با پرتاب توپ فلزی به نزدیک هدف انجام می‌شود و بازیکنان امتیازهای لازم را کسب می‌کنند؛ تعداد پرتاب ها در هریک از این روش‌ها متغیر است. ضمن این که بازیکنان باید این کار را در حالی انجام دهند که دو پایشان داخل دایره شروع (رینگ) قرار داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.