Menu

خط مشی شرکت آبان بسپار توسعه

شرکت آبان بسپار توسعه، به عنوان یکی از پیشگامان و بزرگترین تولید کنندگان انواع محصولات (لوله، سازه، قطعه و بسته بندی) پلاستیکی و بتنی و ارایه دهنده خدمات فنی و اجرایی، فعالیت خود را از سال 1372 آغاز نموده و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و افزایش سطح کیفیت محصولات با استقرار سیستم ها و استانداردهای مرتبط در راستای تامین رضایت مشتریان، مصمم است همواره عملکرد خود را بهبود بخشد.بر این اساس خط مشی شرکت به شرح زیر اعلام و در تمامی فعالیت ها و مستندات به عنوان بستر کارتلقی می گردد:
-1	 افزایش وفاداری سازمانی کارکنان از طریق ایجاد پیوند میان منافع فردی، سازمانی و ملی ، همچنین تاکید بر روابط کاری متقابل و احترام آمیز شبیه روابط دوستانه، علایق مشترک و کمک های دو جانبه.
-2	  تلاش در جهت افزایش سطح آگاهی و دانش فنی کارکنان و بالا بردن فرهنگ دانشی و مهارتی خانواده کارکنان.
-3	تولید محصول بر مبنای استانداردها و الزامات قانونی و مشتری، ارتقای کیفیت محصولات و بهبود پیوسته فرآیند های سازمان با رویکرد اقدامات پیشگیرانه.
-4 	درک نیاز مشتریان و سایر صاحبان حق و تلاش در جهت جلب، حفظ و بالا بردن رضایت ایشان با بهره گیری از فرآیند ها و فعالیت های مربوط.
-5 	تلاش برای توسعه محصول و افزایش دامنه فعالیت به بازارهای جدید.
-6 	صیانت از نیروی انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه های شرکت در مقابل خطرات و حوادث احتمالی در محیط کار، حفظ و افزایش سلامتی کارکنان و سالم سازی محیط کار.
-7 	حفظ محیط زیست، مدیریت منابع و ضایعات و تلاش برای مصرف بهینه انرژی. 
-8	بالا بردن ضریب سلامت و ایمنی محصولات بسته بندی با رعایت نکات ایمنی مواد غذایی.
اینجانب با توکل بر الطاف خداوندی و با مشارکت جمعی کارکنان شرکت، متعهد به اجرای کلیه مفاد این خط مشی هستم. مهرزاد فاطمی نیا مدیر عامل

دی ان ان