Menu

اخبار

اخبار

(آرشیو ماه مرداد 1397)

تجليل از « ولی محمد عباسی » همکار تازه بازنشست شده
چهارشنبه، 31 مرداد 1397 - 08:43
در ادامه برنامه تجليل از همکاران تازه بازنشست شده، مديرعامل شرکت به همراه جمعي از مديران و روسا، با حضور در منزل آقاي «ولی محمد عباسی» از کارکنان سابق مدیریت پشتیبانی فنی، از ايشان تقدير به عمل آورد.  در این دیدار که در 24 مردادماه 97 صورت پذیرفت، مهندس فاطمي نيا با تجليل از زحمات آقاي عباسی، براي ايشان از درگاه خداوند متعال، سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه هاي زندگي مسالت نمود.
توزيع بسته هاي مواد غذايي ميان ايتام و مستمندان
یکشنبه، 21 مرداد 1397 - 09:43
در ادامه اقدامات خيرخواهانه، شرکت آبان بسپار توسعه با همکاري صميمانه کارکنان، اقدام به تهیه و توزيع بسته هاي مواد غذايي به ارزش 75 ميليون ريال میان نيازمندان ساکن در روستاهاي مجاور اين شرکت نمود.  در اين مرحله از توزيع که توسط پايگاه مقاومت بسيج شرکت به انجام رسيد، مبلغ 45 ميليون ريال از کمک ها توسط کارکنان و باقي هزينه ها توسط شرکت تامين گرديد.
رتبه مطلوب کنترل کیفیت شرکت آبان بسپار توسعه در مقایسه با 10 شرکت فعال صنعت پلی اتیلن
شنبه، 13 مرداد 1397 - 08:32
مقایسات بین آزمایشگاهی یکی از تکنیک های کنترل کیفیت خارجی است که می تواند اثر بخشی فرایند کنترل کیفیت هر آزمایشگاه را مشخص نماید. با توجه به اهمیت این آزمون ها به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد جهت تضمین کیفیت نتایج در آزمایشگاه‌های آزمون، اداره کنترل کیفیت شرکت آبان بسپار توسعه اقدام به برگزاری مقایسات بین‌آزمایشگاهی میان 10 شرکت فعال در صنعت پلی اتیلن نمود. مهندس هادی گودرزی رییس کنترل ...
دی ان ان