Menu

اخبار

اخبار

دوشنبه 26 خرداد 1399
تعداد بازدید: 57
تعداد نظرات: 0

بازدید دوره ای مدیرعامل از واحدهای شرکت / مدیریت پشتیبانی فنی

بازدید دوره ای مدیرعامل از واحدهای شرکت / مدیریت پشتیبانی فنی

در ادامه برنامه بازدیدهای مهندس فاطمی نیا از حوزه های مختلف شرکت، در تاریخ 25 خردادماه سال جاری، ایشان ضمن بازدید از واحد های مختلف پشتیبانی فنی و ارایه نکات برای بهبود هرچه بیشتر عملکرد هر واحد، در نشستی با کارکنان این حوزه به گفت و گو پرداختند.
در این نشست کارکنان واحدهای مختلف این مدیریت شامل انبار، خدمات، نقلیه و کنترل کیفیت، مشکلات و مسایل خود را با مدیرعامل مطرح نمودند. 
از جمله موارد مطرح شده برخی کارکنان می توان به مشکلات نیروهای پیمانکار در خصوص ثبت کارکردها و فیش حقوقی شان، نادیده گرفتن نکات مثبت عملکردی از سوی مسوولین و تمرکز بیشتر بر نکات منفی، همچنین عدم شفاف سازی وظایف شغلی، اشاره کرد.
مهندس دهقان مدیر پشتیبانی فنی در این نشست به لزوم ثبت سیستمی و به موقع کارکرد توسط کارکنان برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بعدی تاکید کرد و خبر حذف نوبت های کاری کارکنان خدمات را تایید و آغاز آن را از مجتمع شماره یک در تیرماه اعلام نمود.
مهندس فاطمی نیا در این جلسه ضمن تشکر از زحمات کارکنان واحد های مختلف پشتیبانی فنی، نکاتی پیرامون لزوم افزایش کیفیت خدمات دهی، لزوم انتخاب متناسب افراد از نظر ویژگی ها و توانمندی ها با شغل مورد نیاز و استفاده بهینه از زمان کاری، بیان نمود و افزود: ثبت سیستمی به موقع کارکردها توسط کارکنان سبب می شود تا امور اداری بتواند در ارسال کارکردهای کارکنان به پیمانکار سرعت بخشد.

تصاویر
 • بازدید دوره ای مدیرعامل از واحدهای شرکت / مدیریت پشتیبانی فنی
 • بازدید دوره ای مدیرعامل از واحدهای شرکت / مدیریت پشتیبانی فنی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان