Menu

اخبار

اخبار

چهارشنبه 28 خرداد 1399
تعداد بازدید: 57
تعداد نظرات: 0

ادامه برنامه پیاده سازی سیستم نگهداشت پیشگیرانه در خطوط تولید مجتمع یک

ادامه برنامه پیاده سازی سیستم نگهداشت پیشگیرانه در خطوط تولید مجتمع یک

مهندس امین شیشه گر کارشناس نگهداشت پیشگیرانه (PM) گفت: بعد از نگارش چک لیست های خط تولید لوله های پلی اتیلن دوجداره کاروگیت دار توسط مهندس عفیفی، مرحله اجرا و پیاده سازی آن ها انجام و توسعه این اقدامات با گستره همه خطوط تولید مجتمع شماره یک کلید خورد. 
ایشان افزود: بر این اساس با برگزاری نشست های متعدد، چک لیست های خط تولید لوله های پلی اتیلن اسپیرالی نیز تدوین و برای اجرا به واحد تولید و تعمیرات ابلاغ شد. 
کارشناس PM در خصوص اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: در اجرای عملیات نگهداشت پیشگیرانه (PM) در خط تولید لوله های کاروگیت دار، در مدت حدود دو ماه تمامی الکتروموتورهای این خط سرویس و رسیدگی کامل شدند. 
سپس با استفاده از تجربه اجرای اولیه چک لیست های خط تولید لوله های پلی اتیلن اسپیرالی و کاروگیت دار و نیز تجربیات و دانش فنی مهندس غرباوی، اقدام به برگزاری نشست هایی به منظور بازنگری شرح فعالیت های این خطوط تولید گرفته شد. 
مهندس شیشه گر ارتقا نرم افزار ثبت درخواست انجام کار توسط آقای عیسوی را دیگر دستاورد واحد نگهداشت پیشگیرانه (PM) دانست و افزود: این نرم افزار به گونه ای برنامه ریزی شده که می توان از آن به عنوان رابط کاربری بین واحدهای تولید، تعمیرات و واحد نگهداشت پیشگیرانه و نیز در جهت حذف روش صدور دستی «درخواست انجام کار» استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: نشست های متعدد RCM (نگهداشت و تعمیر با قابلیت اطمینان) برای بهبود عملکرد و جلوگیری از تکرار توقفات خطوط تولید در مجتمع یک و دو برگزار شد که متاسفانه اجرای برخی مصوبات آن به دلایلی از جمله همه گیری بیماری کرونا در شرکت معطل مانده است.
 

تصاویر
  • ادامه برنامه پیاده سازی سیستم نگهداشت پیشگیرانه در خطوط تولید مجتمع یک
  • ادامه برنامه پیاده سازی سیستم نگهداشت پیشگیرانه در خطوط تولید مجتمع یک
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان