Menu

اخبار

اخبار

دوشنبه 31 تیر 1398
تعداد بازدید: 561
تعداد نظرات: 0

بازدید دوره ای مدیرعامل از واحد های مختلف شرکت / مدیریت فنی و مهندسی

بازدید دوره ای مدیرعامل از واحد های مختلف شرکت / مدیریت فنی و مهندسی

مهندس فاطمی نیا از مجموعه مدیریت فنی و مهندسی بازدید و با کارکنان این حوزه به گفت و گو پرداخت. تیرماه سال جاری نوبت به بخش های مختلف فنی و مهندسی رسید که مورد بازبینی قرار گیرند و فرصتی فراهم شد تا مسایل و مشکلات موجود مطرح و چاره اندیشی شود. ضمن آن که گزارشی از فعالیت ها و عملکرد اداره های مختلف آن مجموعه ارایه گردد. 
پس از بازدید میدانی از محیط فعالیت بخش های مختلف مجموعه فنی و مهندسی که با همراهی معاون اجرایی و مدیر فنی و مهندسی صورت گرفت، نشستی در محل سالن جلسات مجتمع شماره یک با حضور اغلب کارکنان فنی و مهندسی برگزار و به بیان موضوعات مرتبط با این مجموعه پرداخته شد.
در ابتدا مهندس فاطمی نیا با قدردانی از زحمات تمامی عوامل فعال در حوزه فنی و مهندسی، به ذکر نکات مهمی در خصوص بهبود عملکرد آن مجموعه پرداخت. سپس هریک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و طرح مشکلات مبتلا به پرداختند.
مهندس محسن نصیرپور مدیر فنی و مهندسی، ضمن ارایه گزارش فعالیت های اخیر و در دست اجرای حوزه فنی و مهندسی، به موضوع ترخیص وایندرهای وارداتی از گمرک که در پی تلاش و پیگیری این حوزه صورت گرفته بود، اشاره کرد و به بیان محدودیت های مربوط به ساخت قطعات در داخل کشور، همچنین کیفیت نازل قطعات تولید داخل پرداخت که به نوبه خود باعث ایجاد تنگناهای اساسی در مسیر تولید می شود.
ایشان در خصوص اهمیت و نقش کلیدی فنی و مهندسی و دفتر فنی در پیشبرد امر تولید، توجه بیشتر به این حوزه را خواستار شد و تقاضا نمود نسبت به جلسات مشترک با حضور مدیرعامل محترم، بیش از دو جلسه در سال تخصیص یابد.
صادق معاوی رییس اداره تعمیرات تخصصی، یکی دیگر از ادارات زیر مجموعه مدیریت فنی و مهندسی با اشاره به کارمحور بودن فعالیت کارکنان این بخش افزود: شاخص تعمیرات در بخش های مختلف شرکت، رشد 20 درصدی پیدا کرده است. ضمن این که اقدامات پیشگیرانه، عمده فعالیت این اداره را در بر می گیرد. در واقع 68 درصد اقدامات این حوزه پیشگیرانه و فقط 32 درصد مربوط به انجام تعمیرات پس از وقوع توقفات ناشی از بروز اشکال فنی است.
مهندس مهدی آرمان فرد رییس اداره ساختمان و پروژه نیز گزارشی از عملکرد این اداره ارایه داده و به بیان محدودیت ها و نیازهای این حوزه پرداخت. ضرورت آموزش نیروهای شاغل در این بخش و عدم وجود نیروهای ماهر در زمینه ساختمان و سایر امور عمرانی، از مهم ترین تاکیدات ایشان بود.
در پایان مهندس فاطمی نیا به امکانات و توانایی های شرکت از یک طرف و موانع و کاستی های آن از طرف دیگر اشاره داشته و اظهار امیدواری نمود تا با تلاش مضاعف کارکنان متعهد و کاربلد بتوانیم به پایداری و گسترش فعالیت های خود پرداخته و کمبود های موجود را با تلاش بیشتر جبران نماییم. 
ایشان افزود: هزینه های مربوط به حقوق و دستمزد، بیمه و مالیات، انرژی، ابزار و تجهیزات و محدود بودن بازار کار از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روند عملیات تولید و توسعه شرکت است.
وی در خصوص افزایش سطح دانش و مهارت کارکنان نیز، ضمن تایید و تاکید بر آن، اظهار امیدواری نمود که مدیران و روسای شرکت توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.
 

تصاویر
  • بازدید دوره ای مدیرعامل از واحد های مختلف شرکت / مدیریت فنی و مهندسی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان